Reklama

Wyciek gazu przy ulicy Młyńskiej w Jaworznie. Ewakuowano 18 osób

Po godzinie 11 do komendy PSP w Jaworznie napłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu gazociągu średniego ciśnienia przy ulicy Młyńskiej.

Z informacji uzyskanych ze stanowiska kierowania z PSP w Jaworznie wynika, że na miejscu jest 5 zastępów straży: 22 strażaków w tym strażacy z OSP. 

- Zgłoszenie wpłynęło do nas po godz. 11. Koparkowy podczas prac uszkodził gazociąg średniego ciśnienia. Cały czas pracują na miejscu osoby z pogotowia gazowego i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie (rozmowa odbyła się po godz. 14 - przy. red.) uda się zakończyć akcję. Zarządzono ewakuację 18 osób z budynków, które znajdują się przy ulicy Młyńskiej - usłyszeliśmy.

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Jaworzno
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/05/2026 14:44
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Lolek - niezalogowany 2026-05-30 18:36:43

    Koparkowy podczas prac uszkodził gazociąg....co za geniusz dziennikarstwa używa takich wyrażeń ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Bob - niezalogowany 2026-05-30 19:59:55

    A jak nazywa się PAN który pracuje na koparce

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miodek - niezalogowany 2026-05-30 19:18:56

    Hahaha "Koparkowy" idąc tym tokiem rozumowania to w jaw.pl nie pracują dziennikarze tylko pismaczki i pismaki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości