Po godzinie 11 do komendy PSP w Jaworznie napłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu gazociągu średniego ciśnienia przy ulicy Młyńskiej.
Z informacji uzyskanych ze stanowiska kierowania z PSP w Jaworznie wynika, że na miejscu jest 5 zastępów straży: 22 strażaków w tym strażacy z OSP.
- Zgłoszenie wpłynęło do nas po godz. 11. Koparkowy podczas prac uszkodził gazociąg średniego ciśnienia. Cały czas pracują na miejscu osoby z pogotowia gazowego i mamy nadzieję, że w najbliższym czasie (rozmowa odbyła się po godz. 14 - przy. red.) uda się zakończyć akcję. Zarządzono ewakuację 18 osób z budynków, które znajdują się przy ulicy Młyńskiej - usłyszeliśmy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Koparkowy podczas prac uszkodził gazociąg....co za geniusz dziennikarstwa używa takich wyrażeń ???
A jak nazywa się PAN który pracuje na koparce
Hahaha "Koparkowy" idąc tym tokiem rozumowania to w jaw.pl nie pracują dziennikarze tylko pismaczki i pismaki
Co tam niby wyciekło?
Koparkowy podczas prac uszkodził gazociąg....co za geniusz dziennikarstwa używa takich wyrażeń ???
A jak nazywa się PAN który pracuje na koparce
Hahaha "Koparkowy" idąc tym tokiem rozumowania to w jaw.pl nie pracują dziennikarze tylko pismaczki i pismaki