Reklama

Zaproszenie dla czerwcowych solenizantek i solenizantów

Lato, lato, wyczekiwane „ciepło” i słoneczko. Nareszcie „przyszło!”. Mieliśmy przedsmak w ostatni weekend w czasie Dni Jaworzna. Wszyscy wspaniale bawili się, ale marzymy nadal o pysznych lodach, deserach lodowych z truskawkami i malinami i o spotkaniach z przyjaciółmi.

Czas na kolejne „spotkanie biznesowe”. Mamy propozycję dla naszych czerwcowych solenizantów, by zaprosić ich wszystkich wraz z koleżankami, kolegami i znajomymi na spotkanie do Pizzerii „2-ka” w piątek 26 czerwca 2026 o godz.11.00.

Drodzy solenizanci,    
w dniach Waszych imienin życzymy Wam, aby wszystkie Wasze marzenia, nawet te najbardziej śmiałe, zamieniły się w rzeczywistość. Niech Wasza pracowitość i determinacja prowadzą Was prostą drogą do sukcesu, a każdy cel, który sobie wyznaczycie, został osiągnięty.
Pamiętajcie, że z Waszą inteligencją i wnikliwością nie ma rzeczy niemożliwych.

Reklama

            Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla Jasi Dachowskiej, Jasi Kluska, Jasi Wodeckiej, Danusi Juruś, Danusi Starowicz i wszystkich czerwcowych solenizantek i solenizantów.

Koleżanki i koledzy

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/06/2026 10:35
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości