Dziś o godzinie 17.45 w klubie Wega w Ciężkowicach zagra zespół ANTYTEZA. Formacja składa się z 5 młodych, jaworznickich muzyków. Wokal żeński, a instrumenty to skrzypce, gitara oraz perkusja. Tym ostatnim zawiaduje kobieta. I choćby z tego powodu warto odwiedzić klub Wega 1 kwietnia.
Zespół gra eksperymentalnego rocka, dużo tu wirtuozerii i śladów muzyki poważnej. Imponujące jest to, że większość utworów, które wykonują, są ich własnego autorstwa. Skład jest młody, jednak nie należy go lekceważyć. Po tym, co wczoraj mogliśmy usłyszeć podczas próby do dzisiejszego koncertu, możemy śmiało powiedzieć, że gwiazdy muzyki rockowej, które wyrosły z Jaworzna mogą mieć poważną konkurencję. Pod warunkiem, że młodzi muzycy wykorzystają świeży umysł, będą pracować nad umiejętnościami oraz nie braknie im uporu i konsekwencji w tworzeniu. My będziemy na pewno na koncercie z kamerą . A wy???
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/e4.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/e4.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!