Reklama

Zbiórka karmy dla psiaka i kociaka

AWAP
23/11/2012 15:32
Nasze optymistyczne przedszkole brało udział w zbiórce karmy dla bezdomnych psów i kotów w naszym mieście.

Z tego też powodu w miniony wtorek odwiedziły nas panie z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Jaworznie, którym przekazaliśmy 77 kg suchej karmy, 10 puszek z karmą, 2 opakowania makaronu i 5 saszetek.



W ramach wdzięczności za wsparcie okazane bezdomnym zwierzętom TOZ dla naszych przedszkolaków przygotował krótką prelekcję dotyczącą opieki, dokarmiania i okazywania szacunku dla zwierząt.

Dzieci otrzymały drobne upominki w postaci kolorowanek i plakatów a przede wszystkim niezbędną wiedzę na temat zwierząt i opieki nad nimi.

Katarzyna Wilkosz-Grześkowiak

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama