Reklama

Zgarnij bilet na "Porwanie"

Zgarnij podwójny bilet na "Porwanie" - energiczny i zabawny spektakl teatralny z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym, który będzie można obejrzeć na scenie MDK już w listopadzie.
"Porwanie" to energiczna, zabawna farsa z rozbudowanymi wątkiem politycznym i sensacyjnym.

Piotr od kilkunastu lat sprzedaje ryby na osiedlowym bazarku. Lubi swoją pracę i kiedy dowiaduje się, że targowisko ma zostać zlikwidowane, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę do tego nie dopuścić. Porywa syna ministra, który jest odpowiedzialny za sprzedanie działki deweloperowi. Może i plan nie byłby taki zły, niestety Piotr nie grzeszy inteligencją (jest za to uroczo dobroduszny), co z kolei prowadzi do serii niekończących się wpadek. "Misterny" plan zaczyna się sypać... W sprawę zostają wplątani także siostra Piotra i jej mąż - ulubiony partner Piotra do sobotnich partyjek karcianych. Kto zachowa zimną krew? Co zrobi minister? Czy bohaterom uda się stanąć na drodze nieuczciwym urzędnikom? Kto wygra?

W rolach głównych:

W rolę Marty wcieli się Agnieszka Litwin aktorka z kabaretu Jurki. Rolę Ministra wymiennie zagrają Artur Andrus lub Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi. Postać Michała zagra Przemysław..Sasza,, Żejmo z Kabaretu Jurki. Marek Litwin aktor i muzyk z Kabaretu Jurki zagra Adama - syna Ministra . W sprzedawcę Piotra przeistoczy się Marcel Wiercichowski - aktor z Teatru Bagatela w Krakowie.

W Jaworznie spektakl będzie można obejrzeć na scenie Młodzieżowego Domu Kultury już 14 listopada br. o godz. 19.00. Bilety można nabyć przez stronę TUTAJ. Cena biletu: od 90 zł.


Dla naszych czytelników mamy do zgarnięcia podwójny bilet na Porwanie. Wystarczy w komentarzach pod postem na Facebooku napisać swój ulubiony kawał/ dowcip.



Komentarze można umieszczać do soboty 19 września. Wyniki podamy w poniedziałek 21 września.

[vc_facebook]

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości