sobota, 20 kwietnia, 2024

Praca: nauczyciel matematyki metodą MathRiders

Strona głównaBiznesPraca: nauczyciel matematyki metodą MathRiders

- Advertisement -

Nauczyciel matematyki metodą MathRiders.

Opis stanowiska pracy
Zakres obowiązków:

Nauczyciel współpracujący z naszym Studio będzie odpowiedzialny za:

  • przeprowadzanie zajęć edukacyjno – zabawowych (matematyka przez zabawę) z dziećmi w wieku od 3 lat do 3 kl.SP
  • nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i/lub przedszkolnej
  • przeprowadzanie zajęć z matematyki z dziećmi jak wyżej oraz w wieku od 4 klasy SP
  • nauczyciel matematyki, student kierunków ścisłych
  • monitorowanie bieżących postępów dzieci, konsultacje z rodzicami udział w akcjach promocyjnych firmy (dni otwarte, festyny, warsztaty w szkołach, przedszkolach)
  • przygotowywanie zajęć w oparciu o udostępnione materiały: gotowe scenariusze zajęć, zabaw dla dzieci, materiały dydaktyczne, dostęp do platformy on-line
  • dbanie o atrakcyjny przebieg zajęć
  • zajęcia organizowane są w małych grupach (3-8 osób) w godzinach popołudniowych

Wymagania:

Od nauczycieli oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego pedagogicznego (lub w trakcie studiów), poszukujemy nauczycieli z wykształceniem przedszkolnym, wczesnoszkolnym
  • wykształcenia wyższego ( lub w trakcie studiów) matematycznego lub z przedmiotów ścisłych do pracy ze starszymi uczniami,
  • doświadczenia w pracy z dziećmi lub/i młodzieżą,
  • bardzo dobrego kontaktu z dziećmi lub/i młodzieżą,
  • doskonałej organizacja pracy
  • punktualności
  •  kreatywności.

Firma oferuje:

  • pracę w ramach Międzynarodowej Grupy Edukacyjnej Helen Doron – po odbyciu kilkudniowego szkolenia (w okresie wakacji letnich) uzyskanie dyplomu GE Helen Doron uprawniającego do podjęcia pracy w każdej placówce Mathriders w Polsce,
  • wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, autorskie scenariusze, coroczne szkolenia i konferencje oraz portal z materiałami dla nauczycieli,
  • umowę zlecenie ze stawką za przeprowadzone zajęcia,
  • możliwość dopasowania ilości godzin pracy do możliwości nauczyciela, pracę w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: jaworzno@mathriders.pl

Ewentualne zapytania przyjmujemy telefonicznie : 530 433 464

Miejsce pracy: Jaworzno ulica Grunwaldzka 59

[vc_facebook]

Praca: nauczyciel programowania

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...