Uważaj, bo zapłacisz nawet 450 zł za parking

Nasi czytelnicy zgłosili się do nas, aby ostrzec mieszkańców Jaworzna przed parkowaniem przed Lewiatanem przy ulicy Paderewskiego.

Parking przy Lewiatanie znajdujący się w pobliżu Restauracji „Dworek” obsługiwany jest przez prywatną firmę „Departament Zarządzania Parkingami”.

REKLAMA

Według regulaminu parking do 1,5 godziny jest bezpłatny dla klientów Lewiatana. Czytelniczka ze względu na swój stan zdrowia pierwsze kroki postawiła w stronę apteki, a następnie udała się na zakupy do Lewiatana. Po przyjściu do samochodu okazało się, że czeka na nią  mandat w wysokości 150 zł.

Opłata parkingowa w wysokości 150 zł ważna jest tylko przez 7 dni, po tym czasie należy zapłacić aż 450 zł. 

Paragon z zakupów z Lewiatana został pokazany osobie wystawiającej mandat, jednak to nie przyniosło żadnych  skutków. Kierownik sklepu również nie okazał się pomocny. Wezwano na miejsce policję, jednak ze względu na to, że parking znajduje się na terenie prywatnym, nic nie mogli zrobić.

Próbowaliśmy się skontaktować z konsultantem DZP, jednak realizacja takiego połączenia jest płatna 4,92 zł za minutę.

Nasi czytelnicy nie zamierzają tak zostawić tej sprawy. Wszystkich poszkodowanych na tym bądź innym parkingu zarządzanym przez DZP w Jaworznie proszą o kontakt pod tym adresem mailowym:  dzp.jaworzno@onet.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam lepszy pomysł – pojadę na ten parking , wejdę do sklepu kupię jedną gumę do żucia i po wyjściu ze sklepu będę przez pozostały czas do 1,5 godz. ogarniał sobie auto – mył szyby itp. A niech tylko podejdzie do mnie ta baba od parkingu………………