piątek, 24 maja, 2024

Spotkania konsultacyjne w sprawie kosztów rozliczania ciepła w SM Górnik

Strona głównaNewsSpotkania konsultacyjne w sprawie kosztów rozliczania ciepła w SM Górnik

Spotkania konsultacyjne w sprawie kosztów rozliczania ciepła w SM Górnik

- Advertisement -

Spółdzielcy z SM Górnik, będą mieli możliwość uczestniczenia w konsultacjach dotyczących dopłat do kosztów ciepła, które odbędą się 22, 23 i 24 kwietnia 2024 roku. Będzie to miejsce w którym będzie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat rachunku za ciepło jaki otrzymała Spółdzielnia od dostawcy.

 

Wzrost kosztów ciepła był sygnalizowany już w poprzednim roku po komunikatach spółek ciepłowniczych oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Konsekwencję tych podwyżek odczuwamy teraz.

Ze względu na zmiany sposobu rozliczeń oraz uwarunkowania prawne spółka Techem tym roku przygotowała rozliczenie kosztów dopiero na koniec marca, dlatego wszystkie rozliczenia w tym roku spółdzielcy otrzymali około tydzień później niż w roku poprzednim.

Na spotkaniach konsultacyjnych będą obecni prawnicy, którzy wyjaśnią wszelkie kwestie związane z rozliczeniami i działalnością spółdzielni.

Termin na składanie reklamacji dla spółdzielców został wydłużony do 6 maja. O wszystkich możliwościach będzie można dowiedzieć się na spotkaniach.

Spółdzielnia apeluje do swoich członków o zwrócenie uwag na bezpieczeństwo w internecie. W przestrzeni cyfrowej zaczynają się pojawiać różne komunikaty oraz informacje publikowane przez osoby które podszywają się pod spółdzielnie. Należy zwrócić szczególną ostrożność aby nie dawać się oszukać. W wszystkie komunikaty spółdzielni publikowane są na stronie https://smgornik-j.pl/

 

1 KOMENTARZ

  1. Jak zwykle – „rozejdzie się po kościach”. Takie spotkania to WENTYL dla lokatorów. Muszą się wygadać, dać upust złości, pokrzyczeć itd. Wspomnicie moje słowa. To stary chwyt, już wielokrotnie stosowany w SM Górnik w podobnych sytuacjach. Przyjdziecie do domu, nerwy opadną, zapłacicie (tak jak ja), a po miesiącu emocje opadną i lokatorzy zapomną. Jedyne wyjście, to natychmiastowe zerwanie umowy z Techemem i przejście na rozliczanie c.o. zależne od metrażu mieszkania. Od m2.

- Advertisment -

Nowa odmiana ogromnych kleszczy typu Hyalomma atakuje ludzi i zwierzęta

Groźna odmiana kleszczy typu Hyalomma zagraża ludziom i zwierzętom - ostrzega lekarz weterynarii. Lekarz weterynarii przestrzega przed kleszczami, sezon jest w nie wyjątkowo obfity. Również...

Kobietę z urazem kręgosłupa zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał kobietę do szpitala. Lądowanie wykonał w Ciężkowicach w dniu 23 maja. Zdarzenie miało miejsce 23 maja w godzinach wieczornych. Jak...

Grzegorz Braun na spotkaniu w Jaworznie będzie rozdawał autografy na gaśnicach 

W Jaworznie odbędzie się  spotkanie otwarte z udziałem Posłów na Sejm RP Romana Fritza i Grzegorza Brauna. To wydarzenie jest częścią trasy w ramach...