Reklama

25 lat minęło....

AWAP
20/04/2010 08:57
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Gimnazjum nr 4 i Liceum nr 3, dawna Szkoła Podstawowa nr 2) w tym roku obchodzi 25 – lecie swego istnienia. Inauguracja obchodów miała miejsce 13 września 2010 na hali MCKiS w Jaworznie.

Rozpoczęła się rywalizacją koszykarzy z naszego gimnazjum, Niwy Oświęcim, MOSU Tychy o Puchar Dyrektora ZSO. Zakończyła się zwycięstwem drużyny złożonej z uczniów klasy trzeciej mistrzostwa sportowego naszego gimnazjum.

Sportowa rywalizacja to zaledwie wstęp do uroczystości jubileuszowych, które rozpoczną się 20 października 2010 o godzinie 11:00 mszą świętą w Kościele Świętej Barbary w Jaworznie(dzielnica Podłęże). Następnie, po nabożeństwie, o godzinie 13:00 w budynku szkoły przy ul.Towarowej 61 będzie miała miejsce uroczysta gala z udziałem zaproszonych gości oraz absolwentów, którzy na pewno chętnie wrócą do szkolnych wspomnień i spotkają się ze swoimi wychowawcami, i nauczycielami.

Już dziś Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne zaprasza Absolwentów w/w szkół i byłych pracowników do wzięcia udziału w obchodach 25-lecia.


Zapraszamy Państwa na uroczystą październikową galę, w grudniu na świąteczną wieczornicę i wspólne kolędowanie, w marcu na obchody Dnia Europejskiego, w czerwcu na zamykający obchody naszego wspólnego jubileuszu – piknik rodzinny.

Mamy nadzieję, że ta rocznica, będzie okazją do ciekawych spotkań, rozmów i wspomnień, zapraszamy więc wszystkich naszych byłych uczniów do wzięcia udziału w obchodach 25- lecia szkoły.

Dyrektor Szkoły,
Grono Nauczycielskie





UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do