Reklama

78-latek nie zatrzymał się na czerwonym i spowodował wypadek

Ogromnego pecha miał 21-letni kierowca VW Sharana do którego na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej i Alei Piłsudskiego dobił 78-letni kierowca Nissana Micry. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem około godziny 21:30.
Sprawca nie zatrzymał się na czerwonym świetle i jadać od strony Osiedla Stałego w stronę Centrum dobił do wyjeżdżającego z Podłęża poszkodowanego. Na skutek uderzenia samochód VW Sharan przewrócił się na bok.

W zdarzeniu poszkodowane były trzy osoby. Poszkodowany 21-latek w niewielkim stopniu ale sprawca z pasażerem micry trafili do szpitala. Zdiagnozowano rożnego rodzaju urazy i potłuczenia.

Kierowca micr, który nie zatrzymał się na czerwonym świetle twierdził, że zmyliła go sygnalizacja z zielonym światłem, która tyczyła się skrętu w prawo w stronę Podłęża.

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama