Reklama

Mieszkaniec Jaworzna znalazł pieniądze i zamiast je zatrzymać, oddał je na policję

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
19/01/2023 09:32
Uczciwością jednego z jaworznian zachwycona jest jaworznicka policja, która rozpoczęła poszukiwania właściciela pieniędzy.
Uczciwość przechodnia z Jaworzna zasługuje na sławę. Mieszkaniec miasta znalazł pieniądze i zamiast je zatrzymać, postanowił oddać je na Komendę Miejską Policji w Jaworznie. Czyn z jednej strony wydaję się oczywistym, jednak w dzisiejszych czasach, gdy na nadmiar pieniędzy mało kto narzeka, trzeba oddać znalazcy, że jego zachowanie godne jest pochwały.

Teraz poszukiwany jest właściciel gotówki. Wszystkich, którzy mogą być związani z tą kwestią, prosimy o kontakt z jaworznicką komendą policji, która znajduje się przy ulicy Narutowicza 1 lub przez dzielnicowego sierżanta Dawida Wasiaka.

tel. 47 85 253 66  tel. kom. 510 381 382

Źródło: KMP Jaworzno

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do