Zapraszamy do lektury 23. nr gazety „Co tydzień”. Temat z pierwszej strony to improwizowany atak terrorystyczny na elektrownię. Akcja poszła zgodnie z planem, wszyscy działali wg określonego scenariusza. Tu znajduje się także zaproszenie na dyskusję publiczną o jaworznickich plantach oraz na pierwszy film śledczy o tragedii smoleńskiej. Druga strona to następne tematy:
Święto wolności w pałacu prezydenckim w Warszawie z udziałem wolnych, niezależnych mediów lokalnych; przebudowa drogi na Leopoldzie rusza jeszcze w tym roku, rozstrzygnięto przetarg oraz konkurs, w którym do wygrania są bilety o wartości 30zł na koncert Wojciecha Pilichowskiego w Jazz Clubie. Na 3. str. ludowe święto w Jeleniu, lista wyróżnionych Honorowymi Odznakami LZS. Wybrano nowego zastępce komendanta policji, tu więcej informacji o podinsp. Andrzeju Rawskim. Nadal monitorujemy sprawę parkingów na gigancie, walne zgromadzenie spółdzielni nie przyniosło nowych rozwiązań tego problemu. Przed nami jubileuszowy, X Festyn Elżbietański, który na dobre wpisał się już do miejskiego kalendarza w Jaworznie. Program obchodów festynu znajduje się na 5. i 21. str. Na 6. str. XX-lecie gazety „Co tydzień” tym razem Sklep u Jolki na Podwalu. Dni Jaworzna! Na 11. str. pełny program obchodów tegorocznego święta naszego miasta. W sporcie na str. 14. i 19. Szczakowianki awans o krok, relacja z dwóch ostatnich meczy jaworznickiej drużyny. Na 16. i 17. str. ekologiczna inwestycja w Jaworznie, chrzciny walczaka – serca instalacji do spalania biomasy. W Dzielnicowym Kalejdoskopie na 24. i 25. str. Problemy dzielnic: Dąbrowy Narodowej, Szczakowej, Centrum, Byczyny, Pechnika i Gagarina. Spragnionych śmiechu zapraszamy do Strefy Zrzutów na ostatniej 32. str.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2a/ae.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/2a/ae.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!