W piątek, 12 czerwca o godz. 17.30 w Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej odbędzie się premiera spektaklu „Mila i kraina zgub”. Przedstawienie przygotowali uczestnicy zajęć teatralnych prowadzonych przez Kamila Bzukałę, instruktora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.
Tytułowa Mila wyrusza w niezwykłą podróż, by odnaleźć coś bardzo ważnego – swój śmiech. Trop prowadzi ją do tajemniczej Krainy Zgub, miejsca pełnego zagadek, nieoczywistych przedmiotów i mieszkańców skrywających własne sekrety. W trakcie wędrówki bohaterka będzie musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i odkryć, co naprawdę ma dla niej największą wartość.
Spektakl łączy humor, muzykę i elementy baśniowej opowieści. To historia o radości, odwadze oraz o tym, jak łatwo zgubić coś ważnego w codziennym pośpiechu.
Na scenie wystąpią: Antoni Boroński, Karolina Glimos, Weronika Jaworek, Emilia Karwowska, Maciej Sierpowski, Anna Silenko, Patrycja Szuster oraz Ewa Żyłka.
Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie Domu Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej oraz na stronie bilety.mckis.jaworzno.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać bezpośrednio w placówce lub pod numerem telefonu 32 617 75 38.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze