Reklama

Rozpoczęły się Mistrzostwa Śląska w boksie

AWAP
28/02/2014 10:00
Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów Mistrzostw Śląska Juniorów i Kadetów w boksie. Oczekiwano zgłoszeń od około 80-90 zawodników, a tymczasem w turnieju wystartuje 107 pięściarzy. W piątek o godzinie 14:00 dokonano uroczystego otwarcia zawodów.

Zawody będą odbywać się przez cały weekend. Ze względu na bardzo dużą ilość zawodników finały odbędą się najprawdopodobniej w poniedziałek w Gliwicach. Nasze miasto reprezentują dwa kluby: Klub Sportowy Energetyk oraz Jaworznicki Klub Bokserski Jawor Team. Obszerna relacja wideo z Mistrzostw Śląska Juniorów i Kadetów w boksie już po weekendzie.

[vc_facebook type="standard"]
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama