Przyszła wiosna, przyszły kupy. Niestety, mieszkańcy naszego miasta zapominają o sprzątaniu po swoich czworonogach i na trawnikach w każdej dzielnicy Jaworzna można znaleźć mnóstwo zwierzęcych odchodów.
Jak można cieszyć się wiosną, skoro wkoło leży tyle nieczystości? Straż Miejska w Jaworznie uczula właścicieli psów, aby sprzątać po swoich czworonogach. Za nie sprzątnięcie psich odchodów może zostać nałożony nawet mandat karny. Przypominamy, że każdy właściciel psa jest zobowiązany do posprzątania nieczystości swojego czworonoga.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/38/6e.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/38/6e.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!