Reklama

Środowy przegląd prasy

AWAP
11/12/2013 14:30
Jest środa i nowy numer gazety „Co tydzień” jest już dostępny w kioskach. W tym wydaniu na pierwszej stronie czytamy: „Ukryto przed nami fabrykę utylizacji opon, zlokalizowaną kilkanaście metrów od kanału głównego, z którego MPWiK czerpie wodę dla Jaworzna. Nie przesądzamy sprawy, czy fabryka może zagrozić ujęciu wody. Jesteśmy jednak zaniepokojeni, że inwestor oraz burmistrz sprytnie odcięli od informacji jaworznickie instytucje, co wydaje się być podejrzane. Tematem zajmiemy się szerzej”.

Na stronie drugiej nieco Mikołajkowo. W piątek w całym mieście można było spotkać św. Mikołaja. Na tej samej stronie listy do redakcji, a także kolejny felieton Józefa Matysika. Piąta strona jest w całości poświęcona uroczystościom Barbórkowym Południowego Koncernu Węglowego. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji oraz zapoznania się z listą odznaczonych górników.

W „Sporcie” – My dzisiaj nie wiemy, co będzie w styczniu – mówi prezes JSP Szczakowianka Andrzej Sojka. Na pierwszej stronie dodatku sportowego obszerna rozmowa z prezesem, który przedstawia aktualną sytuację klubu. W środku „Sportu” relacje z meczów naszych siatkarzy, siatkarek i koszykarzy, a także obszerny artykuł dotyczący mikołajkowego turnieju organizowanego przez Górnik Jaworzno.

19 strona w dużej mierze poświęcona jest obchodom 50-lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Jaworznie. Uroczyste obchody odbyły się w piątek 6 grudnia.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 22 i 23 zdjęcia z kolejnych dzielnic. Tym razem z: Gigantu, Koźmina, OTK, Rogatki, Podwala i Pechnika.

Ostatnia strona to jak zwykle kolejne odcinki „Jaworznianek”, „Jakuba Dąbka” oraz fraszki Jana Ryszarda Drąga.

W „Dzienniku Zachodnim” czytamy - „Święta ery internetu? Nasz test e-zakupów”. Czy udałoby się przygotować święta bez wychodzenia z domu? Czy kupując prezenty i jedzenie w internecie wciąż sporo ryzykujemy? Na te pytania próbuje odpowiedzieć Sławomir Cichy.

Zachęcamy do lektury!

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3b/ab.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3b/ab.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do