Reklama

Walentynki w ZSP3

AWAP
19/02/2014 10:15
Dzisiaj wyjątkowy dzień, czyli Walentynki. Wielu z nas obdarowuje się prezentami i spędza miło czas ze swoją „drugą połówką”. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 przygotowali specjalny program artystyczny z okazji Walentynek.

Jak sami mówią nastrój tego wyjątkowego dnia było czuć od samego rana w szkole. Podczas krótkiego przedstawienia w wykonaniu uczniów mogliśmy poznać miłość od wielu stron, od tej prehistorycznej, po nowoczesną.

W trakcie tego dnia uczniowie obdarowywali się „walentynkami”, zarówno imiennymi, jak i anonimowymi.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama