Reklama

War on the Floor – druga edycja

AWAP
17/10/2013 14:11
Niesieni sukcesem pierwszej edycji tanecznej bitwy, czyli War on the Floor, organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję, z nieco większym rozmachem. Na War on the Floor zjechali się zawodnicy z prawie całej Polski.



W sobotę w Centrum Kultury Teatr Sztuk przeprowadzono zawody C-walku, czyli specjalnej odmiany tańca. Do turnieju zgłosili się mieszkańcy Łodzi, Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia oraz całego śląska, między innymi z Tych, Gliwic, Zabrza, Jastrzębia Zdrój, Lędzin, Tarnowskich Gór czy Myszkowa. Oczywiście nie zabrakło też reprezentantów Jaworzna.

Pokazy tańca uczestników War on the Floor oceniali doświadczeni sędziowie, zawodnicy C-walk, którzy w przeszłości osiągali liczne sukcesy w tej dziedzinie: Jamin z Łodzi, tańczący przeszło od 2007 roku, sędzia Mistrzostw Polski, Fiszu z Jaworzna i Luszkis z Jastrzębia Zdrój, ćwierćfinalista Mistrzostw Polski.

Poziom turnieju był wysoki, wielokrotnie sędziowie zarządzali dogrywkę między zawodnikami. Po rozegraniu eliminacji oraz finałów wyłoniono zwycięzców. Na trzecim stopniu podium uplasował się Quiet z Krakowa reprezentujący grupę SouthKillaz. Drugie miejsce zdobył Adis z Inowrocławia z grupy Developing Walkers. Pierwsze miejsce wywalczył Lays z Tychów, również z grupy Developing Walkers.

After party War on the Floor odbyło się w Electric Cafe. Kolejna edycja zawodów odbędzie się w przyszłym roku.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama