Warszawa i Polska żegnają ofiary smoleńskiej katastrofy
AWAP
17/04/2010 15:42
Na placu Piłsudskiego Warszawa i cała Polska żegnały dziś prezydencką parę a także pozostałe ofiary katastrofy z dnia 10 kwietnia.
Na placu postawiono symboliczny biały krzyż a obok niego umieszczono podobizny wszystkich zmarłych tragicznie w wypadku samolotu pod Smoleńskiem.
Tydzień temu lecieli do Katynia złożyć hołd pomordowanym rodakom, dziś to ich żegnają rodacy.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/18/5c.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/18/5c.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!