Reklama

Wiadomości z konferencji prasowej

AWAP
11/07/2008 12:33
Gospodarzem cotygodniowej konferencji prasowej był Prezydent Miasta Paweł Silbert, gościem natomiast Tomasz Jewuła, dyrektor MZNK. Podczas konferencji powrócił temat placu przy ulicy 3 Maja. Kliknij po szczegóły.

1. Kolejne prace w ramach projektu Rynek Od.Nowa
Do połowy sierpnia ma zostać całkowicie wyburzona oficyna mieszcząca się na ul. Rynek 7. Dla 4 rodzin, które wcześniej zamieszkiwały ten obiekt miasto przydzieliło mieszkania zastępcze.

2. Sprawa placu na ul. 3 maja – od dziś rusza ankieta
Od dziś wśród mieszkańców Podwala (nie wszystkich) będzie przeprowadzana ankieta. Mieszkańcy zdecydują, co dalej będzie się działo z placem. Szerzej na ten temat już za moment, w osobnym matreiale.

3. Monitoring miejski pomocny
Obecnie miejski monitoring obserwuje miasto w 39 miejscach. Jest pomocny dla straży miejskiej policji, czy nawet prokuratury. Od stycznia do czerwca tego roku na gorącym uczynku złapano blisko 100 sprawców, którzy dopuszczali się głównie dewastacji obiektów miejskich.

4. Festiwal Energii 2008 już 19 lipca!
Zalew Sosina już 19 lipca będzie tętnił energia jak nigdy dotąd. Mnóstwo energetycznych atrakcji wspaniała muzyka i lasery, a nade wszystko dobra zabawa. Pierwsze takie przedsięwzięcie w Jaworznie. O tej imprezie wspominaliśmy wczoraj, dziś natomiast, na to wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta. Całościowy plan festiwalu znajda państwo m.in. na stronie www.jaw.pl

5. Wnioski o Świadczenia rodzinne
Wnioski o Świadczenia rodzinne są już dostępne. O tej sprawie szerzej powiemy za moment, informacji udzieli Magdalena Siewior naczelnik wydziału świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych.


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/05/08.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/05/08.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do