Winda na estakadzie nad trasą śródmiejską, która łączy, a może raczej dzieli ulicę Szopena na dwie części - od niedzieli jest uszkodzona. I pomimo wielu interwencji, nikt się nie kwapi z naprawą.
Najwięcej problemów mają młode matki z wózkami. Bez windy nie można bezpiecznie zejść. Jedna z matek podczas znoszenia wózka uratowała swe dziecko, kiedy pokonując strome schody rączka od wózka się urwała.
Zdecydowała się na wystapienie przed naszą kamerą. Rozmawialiśmy z przedstawicieką MZDiM. Ta zaproponowała nam zachowanie spokoju, bo z perspektywy biurka jest to przecież proste i wygodne. Obiecała również, że naprawa nastąpi w najbliższy piątek.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!