


W turnieju również brała udział plastyczka lat 9, która pod kier. Mariana Folgi maluje technicznie jak całkiem dorosła - oczywiście wygrała I m. w swojej konkurencji, choć niestety nie miała przeciwników, których pokonałaby z łatwością. W czasie gdy inne dzieci występowały ona na scenie siedziała przy sztalugach i udowodniła swój kunszt.
Konkurs miał zakres międzynarodowy, obok polskich dzieci wystąpiła Ukrainka Milena Kharchenko z PM 18 w kategorii śpiew, zaprezentowała piosenkę „Na wyspach Bergamutach”. Śpiewała też Chinka Yuhan Wang z PM 18, w Polsce mieszka od dwóch lat, ale śpiewała jak rodowita jaworznianka.
W skład jury wchodziły: Konstancja D. Zarzycka, wicedyr. MDK (polonistka), Małgorzata Wosik (ceramiczka), Katarzyna Górecka (prof. w Akademii Przedszkolaka). Turniej prowadził Zbigniew Adamczyk.


[vc_facebook]Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie