REKLAMA

Rozwód jest niezwykle stresującym przeżyciem, nawet kiedy odbywa się we względnym spokoju. O wiele trudniej sytuacja zaczyna wyglądać, kiedy w grę wchodzą silne emocje, na przykład związane ze wzajemnymi oskarżeniami o zdradę.

Jak można sprawić, że rozwód przebiegnie szybciej, sprawniej, a zarazem strona, która faktycznie jest niewinna uzyska dla siebie korzystne rozstrzygnięcia? Na pewno pomoże w tym prywatny detektyw z Częstochowy lub innego miasta. Dlaczego warto zatrudnić takiego specjalistę jak detektyw? Częstochowa ma wielu dobrych specjalistów, którzy pomogą dostarczyć niezbędnych dowodów, dzięki którym można będzie otrzymać rozwód z orzeczeniem o winie zdradzającego partnera. Bez takiego wsparcia ich uzyskanie może być bardzo trudne, a wręcz niemożliwe.

Dlaczego detektyw do najlepsze rozwiązanie?

Przede wszystkim specjaliści posiadają doświadczenie w takiego typu pracy operacyjnej oraz dysponują niezbędnymi środkami i metodami. Wiedzą, jakie dowody są niezbędne, by przekonać sąd i w jakiej formie powinny być one dostarczone. Co ważne, detektyw zawsze działa zgodnie z prawem, więc materiały, które otrzyma od niego klient nie zostaną podważone przez sąd. Oczywiście można próbować odkryć prawdziwą twarz współmałżonka na własną rękę, ale jest to zazwyczaj wysoce nieefektywne. Detektyw potrafi działać bardzo dyskretnie, więc ma zdecydowanie większe szanse na powodzenie. Profesjonalizm detektywa na przykład ujawnia się w tym, że osoba obserwowana nie jest w stanie stwierdzić, że znajduje się “na celowniku”.

Jak detektyw pomoże odkryć zdradę?

Oczywiście samo zaobserwowanie tego faktu czy odkrycie pewnych informacji to tylko jeden z etapów. Detektyw może przedstawić sądowi dowody w formie dokumentacji, takiej jak zdjęcia, filmy, czy e-maile. Co ciekawe, detektyw może także zeznawać w sądzie jako świadek, więc jego pomoc będzie cenna już na etapie samego zaświadczenia tego, co widział i słyszał. Dzięki takiej kompleksowej pomocy na pewno można liczyć na sprawny przebieg rozprawy, a także na to, że osoba niewinna zdoła uzyskać upragnione orzeczenie, co przekłada się także na przykład na możliwość wywalczenia alimentów nie tylko na dzieci, ale także na siebie.

Nie tylko niewierność

Detektyw może pomóc odkryć nie tylko zdradę, ale też inne, trudno do udowodnienia fakty, które przyczynią się do orzeczenia winy jednej ze stron. Takimi faktami są na przykład przemoc fizyczna i psychiczna nad małżonkiem i dziećmi czy bigamia. Ponadto specjalista ustali nieznany dotąd adres pobytu współmałżonka, to, w jaki sposób się on utrzymuje lub czy posiada jakiś ukryty przed drugą stroną majątek. Jeżeli więc już dochodzi do rozwoju, warto jak najlepiej przygotować się na to, by zawalczyć o swoje prawa i to, co się nam należy. Inwestycja w detektywa jest czymś naprawdę bardzo opłacalnym. Różni specjaliści mają odmienne stawki, z wieloma także da się negocjować, więc nie musi być to wydatek przekraczający możliwości finansowe. Wystarczy skontaktować się z detektywem i zapytać o cenę usługi.