Pump truck na Google Street View – Jaworzno VR

Jaw.pl realizuje wirtualizacje przestrzeni miejskiej w Jaworznie. Na mapach Google w Jaworznie można znaleźć coraz więcej zdjęć 360. W ostatniej aktualizacji można zwiedzać Pump Truck przed Hala MCKiS oraz okolice przystanków autobusowych oraz jaworznickie Planty. 

REKLAMA

Link: https://goo.gl/maps/67DH362an6Mktrao8

To kolejny element projektu wirtualizacji przestrzeni miejskiej W Jaworznie. Zdjęcia Pump trucka wykonała Paulina Madrak. 

W tym roku stawiamy na skanowanie przestrzeni miejskiej w miejscach, gdzie zmieniło się nasze miasto. Wykonaliśmy skanowanie kilku zmienionych ulic, Podwale, 11 listopada, fragmentu Obwodnicy Północnej. Nanieśliśmy na mapy Osiedle Sfera przy Geosferze. Wykonaliśmy zdjęcia na jaworznickich Plantach i planujemy wraz z wiosną zaktualizować widoki w innych ciekawych miejscach w Jaworznie – mówi Franciszek Matysik, twórca projektu „Jaworzno VR”. 

Projekt „Jaworzno VR” będzie trwać cały rok, a intensywne skanowanie rozpocznie się z pierwszymi kolorami wiosny. Pogoda jest tutaj najważniejszym czynnikiem i gwarantem dobrych ujęć. 

Jaw.pl tworzy nie tylko zdjęcia 360 ale również filmy, aplikacje i spacery wirtualne. Prosimy o wasze propozycje miejsc, które warto nanieść na mapy Google. 

Wirtualna podróż po centrum. Jaworzno VR film 360

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki