REKLAMA

Posiadasz własną firmę produkcyjną i planujesz jej rozbudowę? Szukasz tanich rozwiązań, aby zwiększyć halę produkcyjną? Zapoznaj się z nowoczesnymi metodami na hale namiotowe, powierzchnie przeznaczone właśnie na cele produkcyjne bądź magazynowe. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółową firmą Konplan, która oferuje wysokiej jakości hale produkcyjne, magazynowe bądź z przeznaczeniem na inny biznes.

​Gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w postaci hali namiotowej

Twój zakład produkcyjny zrobił się mniejszy? Przestałeś mieścić się ze swoimi maszynami, a pracownicy nie mają obszernych stanowisk pracy? Nie stać Cię na budowę nowego zakładu, ale potrzebujesz dodatkowej przestrzeni produkcyjnej? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Już dziś możesz zainwestować w hale namiotowe czy magazynowe, które w przeciwieństwie do tradycyjnych budynków są o wiele tańszymi rozwiązaniami, a dodatkowo można je złożyć i zestawić jako gotowe powierzchnie w zaledwie kilka dni.

Dodatkową zaletą tego rodzaju powierzchni halowych jest możliwość ich przenoszenia, dlatego nadają się nie tylko na produkcję stałą, ale także na przykład przy sezonowej produkcji warzyw i owoców.

Producent hal namiotowych zapewnia o ich solidnym wykonaniu, gwarantuje o bezpiecznym korzystaniu z nich nawet przez dwadzieścia lat, albowiem są one wyjątkowo trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się latem, dzięki opcji zdejmowania konkretnych ścian tworzą przestrzeń otwartą.

Mogą być użytkowane także w chłodne dni, albowiem plandeka PCV jest trwała i chroni przed wiatrem, zimnem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Konstrukcja hal namiotowych, magazynowych na indywidualne zamówienie przedsiębiorców zajmujących się produkcją, pozwala na szybkie i tanie zwiększenie powierzchni hali produkcyjnej, dzięki czemu małym nakładem finansowym, przedsiębiorca może podwoić swoje zyski.

Hala namiotowa produkcyjna i jej zalety:

  • tani koszt inwestycji;

  • zminimalizowany czas realizacji budowy;

  • możliwość przenoszenia hal magazynowych w inne miejsce;

  • przystosowanie hali namiotowej do indywidualnych potrzeb klienta.

Wszystkie te zalety sprawiają, że to właśnie namioty halowe są doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców poszukujących tanich i solidnych rozwiązań dla swojej firmy. Gwarancję, że wybrane hale magazynowe spełnią wszystkie oczekiwania przedsiębiorcy, daje producent hal namiotowych, który podpisuje z przedsiębiorcą stosowną umowę, a wraz z halą otrzymuje on dokumenty z atestem, potwierdzające jej wytrzymałość i wysoką jakość wykonania. Klient może liczyć na szeroki wybór pod względem zastosowanych materiałów, rodzaju konstrukcji oraz wielkości hal produkcyjnych, dzięki czemu może idealnie dostosować je do potrzeb własnego przedsiębiorstwa.

Firma Konplan może pochwalić się wieloma realizacjami hal namiotowych, magazynowych oraz produkcyjnych w całej Polsce. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą hal prosimy o kontakt za pośrednictwem strony internetowej podanej poniżej.

Stworzymy dla Was halę namiotową, magazynową w dobrej cenie.

Skontaktuj się z nami: https://konplan.pl/

Zapraszamy do współpracy!

PPHU Konplan
e-mail: info@konplan.pl

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki