Nowoczesny taras to wizytówka domu niezależnie od pory roku. Podstawą jego udanej aranżacji są trwałe i efektowne nawierzchnie. Wytrzymałe, a przy tym piękne kolekcje gresów na taras i do ogrodu, proponuje w ramach serii Solid 2.0 marka Opoczno – polski producent wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresowych.

REKLAMA

Wiosną i latem taras staje się częścią życiowej przestrzeni mieszkańców. Elegancko wykończony i ciekawie zaaranżowany może być stylowym przedłużeniem salonu lub jadalni. Ponadczasowy design, trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne gresów Opoczno z serii Solid 2.0 gwarantują, że piękne otoczenie domu będzie cieszyć oko przez długie lata.

Seria Solid 2.0 to szeroki wybór płytek na taras lub do ogrodu. Oferowane w różnych kolorach i stylach gresy sprawdzą się zarówno jako dopełnienie nowoczesnej architektury, jak i tradycyjnie zaprojektowanych budynków oraz ogrodów. Ten uniwersalny materiał w postaci płyt w formacie 60×60 cm znajduje zastosowanie na tarasie, balkonie, w ogrodzie, ale także praktycznym podjeździe garażowym, a więc wszędzie tam, gdzie liczy się wytrzymałość i estetyka. Trwałe i mrozoodporne gresy Solid 2.0 są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ale również wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje nienaganny wygląd tarasu, niezależnie od pory roku oraz obciążeń w postaci mebli, donic i skrzyń z roślinami.

Taras łączy dom z jego otoczeniem, dlatego powinien optymalnie wpisywać się w stylistykę budynku. Szukając odpowiedniego materiału dla siebie, warto zapoznać się dokładnie z tą serią, obejmującą takie kolekcje jak Gigant 2.0, Stone 2.0, Wood 2.0 i Grava 2.0. Ich atrakcyjne i zróżnicowane wzornictwo pozwoli dopasować materiał do charakteru każdej posesji.

Gigant 2.0

Nowoczesny charakter architektury domu i jego otocznia efektownie podkreślą oryginalne gresy Gigant 2.0. Sprawdzą się na tarasach, ale także we wszystkich miejscach wokół domu, które będą potrzebowały równej powierzchni. Duże kafle w czterech odcieniach szarości przypominają naturalny kamień. Wyróżnia je surowy rysunek oraz neutralna kolorystyka, dzięki czemu świetnie będę komponowały się z naturalną zielenią w ogrodzie. Zapewnią także gustowne tło dla nowoczesnych mebli ogrodowych i dekoracji, współtworząc niepowtarzalną atmosferę udanego wypoczynku na tarasie.

Stone 2.0

Połączenie nowoczesnej technologii oraz designu reprezentuje zaprojektowana do zadań specjalnych kolekcja Stone 2.0. Płytki o grubości 2 cm są wyjątkowo odporne na zmiany warunków atmosferycznych oraz obciążenia, dlatego gama zastosowań jest bardzo szeroka. Atrakcyjnie zaprezentują się na przydomowych tarasach i w ogrodach, ale także w otoczeniu obiektów komercyjnych, jak hotele czy restauracje, a nawet na terenach rekreacyjnych. Dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych. Stonowany design odwzorowujący kamień podkreślają odcienie beżu, brązu oraz jasnej i ciemnej szarości. Takie nawierzchnie będą harmonizować z meblami i dekoracjami w kolorach naturalnego drewna oraz bieli, a ich subtelny wzór podkreślą promienienie słońca.

Wood 2.0

Inspirowane naturalnym rysunkiem oraz barwami drewna płytki Wood 2.0 to propozycja nie tylko dla miłośników sielskiego klimatu i ogrodów w stylu rustykalnym. Te wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne gresy o grubości 2 cm będę również pięknie harmonizowały z nowoczesną architekturą, współtworząc efektowne, eklektyczne kompozycje w otoczeniu domów. Do wyboru są cztery odcienie: złamanej bieli, uniwersalnego beżu, eleganckiego brązu i industrialnego grafitu. Zarówno na przydomowych tarasach jak i w ogrodach, będę stanowiły urokliwe tło dla wyplatanych mebli z wikliny lub popularnego ekorattanu, ale także wszelkich dekoracji, roślin i kwiatów podkreślających błogi klimat letniego salonu.

Grava 2.0

Wszystkim, którzy gustują w surowych aranżacjach oraz industrialnej stylistyce także w otoczeniu domu, Opoczno proponuje kolekcję Grava 2.0 nawiązującą designem do betonowych, monumentalnych budowli. Minimalistyczny rysunek betonu architektonicznego oraz matowa powierzchnia będą atrakcyjnie kontrastować z ozdobnymi roślinami, jak również dekoracyjnym oświetleniem. Tak wykończony taras czy patio będę idealnym miejscem letnich spotkań z przyjaciółmi. Do monochromatycznych odcieni złamanej bieli, jasnej szarości i grafitu można z łatwością dopasować wybrany zestaw mebli ogrodowych, aby od wiosny do jesieni wypoczywać w wielkim stylu także na przydomowym tarasie.

Więcej informacji na temat kolekcji na stronie: https://www.opoczno.eu/

Wybrane płytki tarasowe o grubości 2 cm marki Opoczno znajdziesz w Outlet Płytek LUBAR

Zapraszamy na zakupy – Jaworzno, ul. Tetmajera 1 A

Tekst sponsorowany

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki