Jaworznicka Izba Gospodarcza powraca do spotkań biznesowych środowiska jaworznickich przedsiębiorców. Po okresie zaostrzonego reżimu sanitarnego, w którym nie możliwe były spotkania „na żywo”, przedsiębiorcy spotkali się na strzelnicy Hubertech na integracyjnym pikniku.

REKLAMA

Integracja podczas zawodów strzeleckich na strzelby to forma, która budzi wiele sportowych emocji. Członkowie rywalizowali pod okiem profesjonalnych trenerów z Centrum Strzeleckiego Hubertech.

Do zawodów przystąpiło blisko 30 zawodników w kategoriach dla kobiet i mężczyzn.

W kategorii kobiet po zaciętej walce na podium stanęli:

1 miejsce: Anna Łętowska
2 miejsce: Karolina Skotnicka
3 miejsce: Sylwia Chełczyńska

W kategorii mężczyzn nie było niespodzianek i bezkonkurencyjny okazał się Marcin Sobiech z firmy MEGA Pizza. Jednak wiele osób zwracało uwagę na pojedynki w pierwszej rundzie, gdzie zmierzyli się przedstawiciele nowych członków JIG, Szymon Kozioł i Tadeusz Jękosz.

Na podium stanęli:

1 miejsce: Marcin Sobiech
2 miejsce: Paweł Drożdż
3 miejsce: Jacek Jękosz

Jaworznicka Izba Gospodarcza zapowiada powrót do integracyjnych spotkań, zarówno pod nazwą „Kolacja w izbie” jak również w formie integracyjnych nieformalnych spotkań.
Natomiast wszyscy członkowie zaproszeni się na Walne Zgromadzenie – sprawozdawczo – wyborcze, które odbędzie się 16 czerwca 2021.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki