Wkrótce zjemy w ogródkach gastronomicznych

Restauracje i lokale z Jaworzna już przygotowują się do otwarcia ogródków gastronomicznych. Ten szczęśliwy i długo wyczekiwany dzień to 15 maja.

REKLAMA

Od 15 maja ruszą ogródki gastronomiczne. Lokale już nie mogą się doczekać spotkań z klientami. Trwają przygotowania. Rynek Jaworzna i nie tylko znów zapełni się ludźmi.Mieszkańcy Jaworzna już nie mogą się doczekać, aż ich ulubione miejsca, otworzą ogródki gastronomiczne. Nie ma co ukrywać, zjedzenie posiłku, napicie się kawy marzy się nam już od dawna. Potrzebujemy znów wyjść z domu i spędzić czas na mieście. Na szczęście już niedługo będzie to możliwe i od 15 maja restauracje, bary czy kawiarnie będą mogły otworzyć ogródki.

A już od 29 maja klienci będą mogli korzystać z wewnętrznych części restauracji, czy stref gastronomicznych.

Lokale będą jednak otwarte pod pewnymi warunkami. W środku klienci będą mogli zajmować co drugi stolik, a minimalna odległość między stolikami to 1,5 metra. Chyba że między stolikami znajduje się przegroda. Wtedy minimalna odległość będzie mogła wynosić 1 metr.

Na ten dzień 15 maja cieszą się nie tylko mieszkańcy, ale głównie przedsiębiorcy branży gastronomicznej. Stęsknili się za klientami i już czekają, by znów ich zobaczyć na dłużej, a przede wszystkim znowu móc zarabiać.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki