Reklama

Asystent pomoże niepełnosprawnym

AWAP
20/01/2016 14:21

Ośmiu asystentów wspiera osoby niepełnosprawne i pomaga w codziennym funkcjonowaniu. I to wszystko za darmo. Od czterech lat w Jaworznie funkcjonuje program „Asystent Osoby Niepełnosprawnej”, w ramach którego wykwalifikowani pracownicy opiekują się osobami niepełnosprawnymi. Pomagają im w codziennych czynnościach, pokonywaniu barier architektonicznych, ale gdy trzeba spędzają z nimi czas, aby nie czuli się samotnie.


AON, czyli program „Asystent Osoby Niepełnosprawnej” polega na aktywizacji i uspołecznianiu osób niepełnosprawnych poprzez wspieranie ich w wykonywaniu codziennych czynności. Jest skierowany do dzieci od 3 do 18 roku życia, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności oraz osób dorosłych posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub grupę inwalidzką.

Z pomocy asystenta można korzystać na terenie Jaworzna przez pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – w godzinach od 7:00 do 23:00.

Więcej informacji na temat programu „Asystent Osoby Niepełnosprawnej” można uzyskać pod numerem telefonu: (32) 616-35-89 lub mailowo pod adresem [email protected].
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości