Reklama

Cieślik i Kuś mają już pewne medale na OOM

AWAP
12/08/2013 13:32
Trwa XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi. Jaworzno na tej imprezie reprezentuje czworo pięściarzy: Ewa Białas, Krystian Kuś, Przemysław Olej i Dominik Cieślik. Przez weekend odbywały się ćwierćfinały wśród chłopców. Do walk przystąpili Cieślik, Olej i Kuś.

Jako pierwszy z jaworznian w kategorii 46 kg walczył Krystian Kuś z KS Energetyk. Jego rywalem był Wojciech Lewandowski z BSB Astorii Bydgoszcz. Krystian już od pierwszych sekund rzucił się na swojego rywala i w pierwszej rundzie zaaplikował przeciwnikowi dwa liczenia. Po drugim z nich sędzia przerwał walkę.

Następnie w ringu pojawił się Przemysław Olej z Jawor Teamu w kategorii 52 kg. Jego rywalem był Patryk Woźniak ze Sport Clubu Lublin. Nasz pięściarz przegrał pojedynek jednogłośnie na punkty (5:0).

Bardzo dobrze spisał się Dominik Cieślik również z Jawor Teamu. W kategorii 63 kg Dominik boksował z Adrianem Rogowskim z KS Cristal Białystok. W całym pojedynku nasz zawodnik był zdecydowanie lepszy i wygrał jednogłośnie na punkty (5:0). Swojej walki nie stoczyła jeszcze Ewa Białas z KS Energetyk.

Dzięki zwycięstwom w ćwierćfinałach Krystian Kuś i Dominik Cieślik mają już zapewnione co najmniej brązowe medale na XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Półfinały zostaną rozegrane we wtorek.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/a0.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/a0.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama