Drużyny młodzieżowe LKS Ciężkowianka nie zwalniają tempa. Młodzicy Ciężkowianki, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej wzięli udział w prestiżowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie.
Na starcie stanęło 7 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Trzy wygrane, dwa remisy oraz jedna porażka z późniejszym triumfatorem Victorią Częstochowa sprawiły, iż podopieczni Tomasza Majki ostatecznie uplasowali się na wysokim drugim miejscu w tym prestiżowym turnieju.
W tym samym dniu orliki rywalizowały w Olkuszu zajmując 3. miejsce w swojej grupie eliminacyjnej, zaś dzień później żaki, których szkoleniem zajmuje się trener Szymon Pieczka zajęły 4. miejsce na 8 startujących ekip. Udział w turniejach był dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Jaworzno. Trenerzy drużyn młodzieżowych LKS Ciężkowianka zapraszają na treningi, które odbywają się na własnych obiektach oraz pod gościnnym dachem SP nr 18 oraz na orliku.
Jancio Wodnik
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze