Ostatnie badanie wody w kąpielisku Sosina wykonane zostało w 5 lipca i wykazało, że woda nadaje się do kąpieli, rekreacji i uprawiania sportów wodnych.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaworznie informuje, że badania jakości wody w kąpielisku Sosina są prowadzone co dwa tygodnie w zakresie mikrobiologicznym i fizykochemicznym, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 16.10.2002r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda w kąpieliskach.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/5a.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/5a.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!