Reklama

Mój pomysł na biznes – Rusza kolejna edycja konkursu im. Jerzego Zamarlika

AWAP
18/09/2023 15:50

Ruszył nabór prac do kolejnej edycji konkursu w ramach projektu „Przedsiębiorcze Jaworzno”. Tegoroczny temat to „Mój pomysł na biznes – konkurs imienia Jerzego Zamarlika”. Celem przedsięwzięcia jest promowanie idei przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Jaworznicka Izba Gospodarcza w ramach projektu „Przedsiębiorcze Jaworzno” ogłasza kolejną edycję konkursu dla uczniów szkół średnich. Temat konkursu to „Mój pomysł na biznes – konkurs imienia Jerzego Zamarlika”. Konkurs ma na celu promowanie idei przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Pierwszy etap to przyjmowanie prac w formie prezentacji, technika dowolna, powerpoint, pdf, jpeg, video. Prezentacje powinny zawierać, przedstawienie sylwetki osoby zgłaszającej oraz koncepcję swojego pomysłu na biznes. W pracy powinny się znaleźć inspiracje do stworzenia tego projektu, skrócony opis modelu biznesowego oraz mocne i słabe strony pomysłu.

Termin składania prac upływa 4 października 2023. Zgłoszenia na maila [email protected], z prezentacją w załączniku lub linkiem do prezentacji online lub link do wetransfer.

Jury konkursowe wybierze najciekawsze prace i zaprosi w drugim etapie ich autorów na osobiste spotkanie, gdzie będzie okazja indywidualnie przedstawić swój pomysł i odpowiedzieć na dodatkowe pytania. (spotkanie może odbyć się również internetowo przez platformę Teams lub Zoom). Jury będzie pytać również o osobę Jerzego Zamarlika wieloletniego prezesa JIG, którego imię nosi ta nagroda.

Nagrody

Dla autora najlepszego pomysłu przeznaczona jest nagroda w postaci vouchera na sprzęt elektroniczny o wartości 2000 zł. Jury może przyznać dodatkowe nagrody dla miejsca drugiego i trzeciego oraz nagrody specjalne ufundowane przez sponsorów.
Laureaci będą mieli możliwość przedstawienia swojej prezentacji podczas gali finałowej Przedsiębiorczego Jaworzna w dniu 13 października. Gala odbędzie się w Hotelu Wodnik w Jaworznie.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do