Reklama

Jawor Team startował w Boguchwale

AWAP
27/01/2016 12:32

Jaworznicki Klub Bokserski Jawor Team wziął udział w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim o Puchar Burmistrza Boguchwały, który odbył się w ten weekend. Na zawody pojechało sześcioro pięściarzy Jawor Teamu: Julia Kiermasz, Bartłomiej Przybyła, Dominik Harwankowski, Dawid Miziołek, Szymon Kajda i Mateusz Jurkiewicz.


Bardzo dobrze spisała się Julia Kiermasz, która stoczyła swoją drugą walkę i zwyciężyła na punkty z zawodniczką Gwarka Łęczna. Tym samym Julia wywalczyła 1. miejsce w swojej kategorii. Z postawy Julii zadowolony jest trener JKB Jawor Team Arkadiusz Małek.

Świetnie spisał się Dominik Harwankowski, który wygrał w swojej kategorii i uzyskał tytuł najlepszego zawodnika w kategorii wiekowej kadet. Ten sam tytuł, tylko w kategorii senior uzyskał Mateusz Jurkiewicz, który także zwyciężył w swojej kategorii.

Pierwsze miejsca zdobyli również Szymon Kajda – kat. 64 kg oraz Dawid Miziołek – 52 kg, którzy nie znaleźli rywali. Natomiast Bartłomiej Przybyła pokonał na punkty reprezentanta Boks Klubu Ożarów.

Na 23 startujące kluby oraz reprezentację Słowacji Jawor Team zajął 2. miejsce drużynowo.

Teraz jaworznianie przygotowują się do starcia z reprezentacją Anglii na „Wyspach”.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama