Reklama

Kierowca PKM Jaworzno sprawcą wczorajszej kolizji

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
09/02/2023 12:36
Kierowca autobusu PKM Jaworzno linii 369 okazał się sprawcą wczorajszej kolizji z samochodem osobowym marki BMW.
Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 8 lutego 2023 roku, około godziny 16:00 na ulicy Piekarskiej na Osiedlu Gigant w Jaworznie.

Pierwotnie dowiedzieliśmy się od świadków zdarzenia, że winnym jest kierowca samochodu osobowego jednak, jak informuje nas podkomisarz Michał Nowak z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie — sprawcą zdarzenia i winnym stłuczki jest kierowca autobusu PKM Jaworzno linii 369, który wyjeżdżając z ulicy Bogusławskiego, nie udzielił pierwszeństwa kierowcy samochodu marki BMW jadącemu poprawnie ulicą Piekarską i doprowadził do zderzenia.

Sytuacja została zakwalifikowana jako kolizja drogowa i na sprawcę nałożono mandat karny. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a kierowcy byli trzeźwi.

[vc_facebook]

https://jaw.pl/2023/02/stluczka-bmw-z-autobusem-pkm-jaworzno/

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do