Reklama

Lato w mieście z Centrum Kulturalno-Społecznym

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
24/07/2024 20:18

Pracownicy Centrum Kulturalno-Społecznego im. M. Ciołczyka w Ciężkowicach zapraszają dzieci powyżej 7. roku życia do udziału w zajęciach w ramach programu „Lato w mieście”.

W ramach akcji, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z różnorodnych warsztatów artystycznych, zabaw integracyjnych oraz spotkań. Dla zainteresowanych przewidziane są także turnieje gier planszowych oraz karaoke. W programie znajdują się również wycieczki.

Instruktorzy zadbają o aktywności na świeżym powietrzu, organizując animacje, zawody sportowe oraz wspólne spacery.

Część zajęć jest bezpłatna, jednak za niektóre trzeba będzie zapłacić, na przykład za bilety wstępu lub materiały potrzebne do warsztatów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisywanie dzieci bezpośrednio w placówce. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 745 10 18.

Harmonogram:

  • 1, 2 sierpnia (czwartek, piątek) – Poznaj swój talent – zajęcia ogólnorozwojowe
  • 5, 7, 12, 14 sierpnia (poniedziałki i środy) – Barwne lato – warsztaty artystyczne
  • 6 sierpnia (wtorek) – Na ekranie – seans filmowy w Miejskiej Bibliotece Publicznej
  • 8, 9 sierpnia (czwartek, piątek) – Z naturą za pan brat – plenerowy cykl dla dzieci
  • 13 sierpnia (wtorek) – Kolorowy świat – wycieczka do Centrum Nauki i Rozrywki Funzeum

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: MCKiS Jaworzno
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do