Reklama

Podziękowania dla dzielnicowego od mieszkanki Jaworzna

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
14/04/2022 20:45
Na ręce Kierownika I Rewiru Dzielnicowych Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie wpłynęły podziękowania dla jednego z dzielnicowych, sierżanta Marcina Pietrasa.

Pani Agata, mieszkanka naszego miasta, podziękowała w ten sposób swojemu dzielnicowemu, który okazał jej wsparcie i pomógł rozwiązać problem w jej rodzinie.


- Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu Marcinowi Pietrasowi, za zaangażowanie w sprawach naszego syna, który się ostatnio pogubił, ale zaczyna wkraczać na dobrą stronę swojego młodego życia. Dziękuję panu Marcinowi, za to że jest z nami w kontakcie w każdym momencie, także po swojej pracy, że możemy liczyć na jego pomoc, zwłaszcza nam rodzicom. Chcę po prostu mu podziękować, przez Pana - jego przełożonego - pisze mieszkanka.

źródło: KMP Jaworzno

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do