Reklama

Policjanci na targach pracy


Policjanci z jaworznickiej komendy wzięli udział w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Urząd Miejski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Przygotowane stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji, cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Była to kolejna edycja targów zorganizowanych przez Gminę Miasta i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Swoje miejsce w tym przedsięwzięciu znaleźli również jaworzniccy stróże prawa. Mundurowi odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani pracą w policji mogli również otrzymać informacje, jakie wymagania należy spełnić i jaką przejść procedurę kwalifikacyjną, aby móc podjąć służbę w niebieskich szeregach. Odwiedzającymi byli głównie ludzie młodzi, dla których wstąpienie do formacji mundurowej byłoby początkiem kariery zawodowej. Był to również doskonały czas na rozmowę i wymianę doświadczeń z innymi służbami i przedstawicielami firm będących na targach.

źródło: KMP Jaworzno

[vc_facebook]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama