Reklama

Przetarg ofertowy na wykonanie usług remontowo - budowlanych

MGSM w Jaworznie ul. Granitowa 4 ogłasza przetarg ofertowy na wykonanie niżej wymienionych robót remontowo – budowlanych

1. Ocieplenie ścian zewnętrznych budynków wielorodzinnych:




ul. Granitowej 2,9,10,
ul Bogusławskiego 27,

2. Wymiana skrzynek gazowych:




ul. Granitowej 2,9,10,
ul Bogusławskiego 27,

3. malowanie klatek schodowych:





ul. Granitowa 1 a,b




4. remont dachów:




ul. Granitowa 9
ul. Bursztynowa 4
ul. Diamentowa 1 segment A

Oferty należy składać na własnym druku w zamkniętej kopercie z dopiskiem „przetarg na......” -oddzielnie dla każdego rodzaju robót w terminie do 20.05.2022r. do godz. 13 00 w siedzibie Spółdzielni - pok. nr 10

Oferty można składać osobiście lub listownie, w przypadku wysłania poczta decyduje data stempla pocztowego.

Koperty powinny być zaklejone, w miejscach sklejania kopert opieczętowane przez oferenta w 3 miejscach i na pieczęci podpisane przez oferenta.
Wybór wykonawców nastąpi na podstawie złożonych ofert .
Posiedzenie komisji przetargowej odbędzie się w dniu 24.05.2022 o godzinie 15;15
O wynikach przetargu wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni pisemnie lub pocztą elektroniczną w ciągu 7 dni roboczych od dnia posiedzenia komisji przetargowej.

Informacje: 751-16-78; 751-01-86 wew . 23 lub 29 . Bezpłatne materiały do przetargu do odbioru w Sp-ni pok 1 lub 7 w godzinach od 9- 13 tej od poniedziałku do piątku.


Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.


Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul.Granitowa 4
43-600 Jaworzno
tel/fax 032 751 16 78; 032 751 01 86
NIP 632-000-02-00

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama