W Świetlicy Środowiskowej "Podłęże" trwa Akcja Lato organizowana przez MCKiS. Placówka proponuje szereg rozrywek dla dzieci i młodzieży m.in. warsztaty, wycieczki, wyjścia na kręgielnię czy pływalnię.
Prowadzone zajęcia są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Wszystko to możliwe jest dzięki sponsorom: Urzędowi Miasta w Jaworznie, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Fundacji „Energetyka na Rzecz Polski Południowej”, oraz Firmie YVES ROCHER ze Świętochłowic.
Akcja Lato w świetlicy środowiskowej „Podłęże” potrwa do 31 sierpnia.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/b1.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/b1.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!