Reklama

Zrobili skrzyżowanie, teraz zrobią rondo

AWAP
02/08/2013 14:46
Najbardziej kolizyjne skrzyżowanie w Jaworznie, tj. skrzyżowanie ul. Kolejowej z Rzemieślniczą zostanie przebudowane. W sierpniu, w jego miejscu powstanie zupełnie nowe rondo.


Pierwsze prace w rejonie skrzyżowania rozpoczną się w poniedziałek. Jak informuje portal miejski prace nie powinny spowodować większych utrudnień dla kierowców. Te zaczną się od 9 sierpnia, kiedy całkowicie zostaną wyłączone z ruchu fragmenty ulic, które będą wpadać do nowego ronda.

Zmianie ulegną także trasy niektórych autobusów PKM. Więcej informacji wkrótce.

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/81.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/3a/81.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama