Podczas Festiwalu Energii odbyła się trzecia edycja konkursu Videozone. Wyłoniono wówczas najlepszych w Polsce VJ-ów.
Pierwsze miejsce zajął Kuba Szymański - zdobywając najwyższą nagrodę aż 4000 zł.
Na 2 miejscu - Bartosz Cegłowski, reprezentujący Poznań, do Jaworzna przybył prosto z Nowego Jorku. Na Videozone wygrał 2000 zł. 3 miejsce, czyli 1000zł zdobył Bartek Szlachcic - wrocławski projektant przestrzeni, grafik i perkusista.
W jury znalazło się sześć osób:
Paweł Silbert, Anna Sanetra, Błażej Górnicki, Arek Nowakowski, Radosław Janicki oraz Mateusz Pirecki, z którym rozmawialiśmy o przebiegu konkursu.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/b3.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/b3.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!