Reklama

Górnik przed dramatycznym wyborem

AWAP
30/05/2010 14:41
Przed dramatycznym wyborem stanął Klub Sportowy Górnik. Z powodu kłopotów finansowych musi odmówić szkolenia 80-ciu młodym piłkarzom.

Jeśli nie znajdą się środki finansowe w nowym sezonie zostaną utworzone tylko dwie grupy naborowe gdzie miejsce znajdzie 60 ze 140 zawodników. Władze i rodzice klubu już teraz stają przed dylematem jak powiedzieć dzieciakom dla których zabraknie miejsca, że będą musieli szukać go w innych klubach?



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/19/d0.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/19/d0.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do