Reklama

I Bieg im. rtm. Witolda Pileckiego

AWAP
21/05/2017 17:07

Jaworznicka Inicjatywa Narodowa rozpoczęła Grand Prix Biegów Patriotycznych od I Biegu im. rtm. Witolda Pileckiego, który odbył się w Parku Podłęże.


Już na godzinę przed startem do zapisów ustawiła się długa kolejka. Wiele osób przywdziało patriotyczne koszulki. Powodów dla których biegli było kilka: jedni bardziej z pobudek patriotycznych, inni ze względu na prowadzenie sportowego trybu życia.

Do przebiegnięcia był dystans 8 kilometrów, a jak mówią uczestnicy nie jest to dla nich większy problem.

W planach są już kolejne biegi. 30 lipca w Geosferze odbędzie się Bieg Powstańca Warszawskiego, a 11 listopada Jaworznicki Bieg Niepodległości.





Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama
Reklama
Wróć do