W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Południowe Spotkanie z Muzyką”.
Tym razem cały koncert będzie utrzymany w nastroju karnawałowym. Wystąpią Renata Guzik (flet), Janusz Miryński (skrzypce) i Danuta Byrczek (fortepian). Wszyscy artyści są związani z Akademią Muzyczną w Krakowie. Mają na swoim koncie liczne koncerty za granicą. Renata Guzik występowała w Danii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Czechach czy Korei Południowej. Janusz Miryński jest długoletnim koncertmistrzem Orkiestry Polskiego Radia i TV w Krakowie i Opery Krakowskiej. Danuta Byrczek jest związana z Krakowską Filharmonia. Południowe Spotkania z Muzyką odbędą się tradycyjnie w sali teatralnej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/26/d3.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/26/d3.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!