Kiedy dzieci uczą się mówić ważną rolę mają ich rodzice, którzy uważnie powinni obserwować rozwój aparatu mowy dziecka. Wczesne rozpoznanie wady wymowy daje szansę na jej usunięcie. 9 marca od 16:00 do 18:00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Jaworznie odbędą się bezpłatne konsultacje i badania logopedyczne.
Do logopedy w SP nr 7 tego dnia może zgłosić się każdy, ale najczęściej pomocy logopedycznej potrzebują dzieci w wieku przedszkolnym.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/27/d4.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/27/d4.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!