Reklama

Mistrzostwa Polski Południowej

AWAP
04/12/2018 09:00
Mistrzostwa Polski Południowej pod patronatem Polskiego Związku  Kickboxingu odbyły się 10 listopada br. w Gaju.
W mistrzostwach rywalizowało ze sobą około 200 zawodników z klubów sportowych z całej Polski. Nie zabrakło również klubu  Fighting Jaworzno, które realizuje zadanie pod nazwą „Żyj aktywnie ze sortem przez cały rok”, które jest dofinansowane przez Urząd Miasta w Jaworznie.

Jaworznicki klub w mistrzostwach reprezentował Przemysław Jelonek, który w konkurencji kick light stoczył wspaniałe walki. Jelonek w swojej kategorii wagowej miał do pokonania sześciu przeciwników. Wygrywając jednogłośną decyzją sędziów, zapewnił sobie walkę w strefie medalowej, gdzie stanął na podium, zdobywając brązowy medal.

Na przełomie grudnia Przemek oraz pozostali zawodnicy jaworznickiego klubu przy współpracy z klubem „Wojownik Jaworzno” planują udział w Śląskiej Lidze  Kickboxingu w Mysłowicach, oraz w Czeladzi.

Wszystkim zawodnikom życzymy samych sukcesów, złotych medali oraz wspaniałej kariery sportowej.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do