Reklama

„OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE”

AWAP
31/10/2010 12:05
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaworznie informuje.

W związku z otrzymanym ostrzeżeniem w dniu 31 października 2010 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w okresie od godziny 10:00 dnia 31 października 2010 do godziny 18:00 dnia 01 listopada 2010 na terenie naszego miasta występować będzie wiatr o średniej prędkości 40-50 km/godz. osiągający w porywach prędkość od 75-90 km/godz. z kierunków południowych.


Skutki: Uszkodzenia budynków, dachów; szkody w drzewostanie, łamanie gałęzi i drzew; utrudnienia komunikacyjne.

Uprasza się mieszkańców o podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi skutkami, a w razie wystąpienia istotnych zdarzeń lub zagrożeń należy poinformować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.
• Telefon - 61 - 81 - 890;
• Fax. - 61 - 81 - 891


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do