Rutynowa kontrola samochodu wykazała, że OC jest podrabiane. Policjanci, którzy zatrzymali samochód Iveco na ul. Bukowskiej zauważyli w ubezpieczeniu OC podrobioną datę ważności.
Kierowca samochodu został zatrzymany i przewieziony na komendę i po przesłuchaniu zwolniony. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/28/b0.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/28/b0.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!