Reklama

Przewiduje się wystąpienie burz

AWAP
30/05/2010 13:01
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaworznie informuje. do godziny 23:00 dnia 30.05.2010 r. przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu mogą wynieś od 10 do 15 mm, lokalnie 30 mm, a wiatr osiągać w porywach 60 km/h.


W związku z otrzymanym ostrzeżeniem w dniu 30.05.2010 r. Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w okresie od godziny 13:00 dnia 30.05.2010 r. do godziny 23:00 dnia 30.05.2010 r. przewiduje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu mogą wynieś od 10 do 15 mm, lokalnie 30 mm, a wiatr osiągać w porywach
60 km/h.

Skutki: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów, szkody w drzewostanie, utrudnienia w komunikacji, utrudnienia na terenach zurbanizowanych.

Uprasza się mieszkańców o podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi skutkami, a w razie wystąpienia istotnych zdarzeń lub zagrożeń należy poinformować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.
Telefon - 61 - 81 - 890;
Fax. - 61 - 81 - 891

UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do